БУДIВНИЦТВО ТА НЕРУХОМIСТЬ

Рубрики Послуги

В Україні будь-яка угода з нерухомістю та будівництвом потенційно містить серйозні юридичні ризики для сторін угоди. Законодавство у даній сфері – це несистематизована маса законів і актів, які повні протиріч і серйозних прогалин. Законодавство регулярно переглядається, що заважає формуванню усталених зрозумілих правил на рику нерухомості.

Юридична історія прав (титулу) на нерухомість, законність приватизації не завжди перевіряється сторонами угод, а часто і не може бути достатньо підтверджена документами зважаючи на їх відсутність.

Кожен наступний покупець нерухомості несе ризики пов’язані з правами (претензіями) третіх осіб, наступними за об’єктом нерухомості. Правозастосовна практика не має єдиного підходу у вирішенні багатьох складних питань пов’язаних визначенням права власності на нерухомість, правовим статусом земель різного цільового призначення, дозвільних документів на будівництво.

Незавершений процес розмежування земель державної та комунальної власності, все ще непрацюючий єдиний кадастр мають наслідком випадки відводу однієї земельної ділянки різними органами різним особам.

• юридичні консультації з питань продажу, придбання, оренди, будівництва офісних приміщень;

• правовий супровід всіх етапів будівництва: від отримання ліцензій, дозволів та погоджень до введення в експлуатацію об’єктів нерухомості та оформлення прав власності на них;

• узаконення перепланування, самовільного будівництва;

• супровід угод з придбання прав на об’єкти нерухомості та земельні ділянки (договори купівлі-продажу, оренди, концесії, користування, управління, суперфіцію, емфітевзису і т.д.).

• юридичні консультації з питань придбання земельних ділянок у власність та користування; які виникають в процесі здійснення ними комерційної діяльності.